
2020 m. liepos 18 dieną Renavo dvare susibūrė bajorų draugijų atstovai iš visos Lietuvos. Iškilmingo renginio metu paminėta Žemaičių bajorų draugijos 25-erių metų veiklos sukaktis. Patrankų salvėmis, teatralizuotų senovinių šokių programa, iškilminga eisena sutikti šventės svečiai.

Dvaro menėse įvyko Žemaičių bajorų priėmimo į draugiją iškilminga ceremonija, konferencijos metu apžvelgta Žemaičių bajorų draugijos veikla, prasmingi darbai, numatytas bendradarbiavimas su bajoriškomis, istorinę atmintį puoselėjančiomis organizacijomis.

Lietuvos bajorų kraštų susivienijimo vardu šventės dalyvius ir svečius sveikino LBKS vadas Egidijus Matulevičius. Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos gynybinius pajėgumus koordinacinės tarybos (NOKT) sveikinimą perdavė NOKT pirmininkės Angelės Jakavonytės pavaduotoja Kristina Giedraitienė.
Garbinga praeitis teįkvepia kilniems darbams! – linkėjome svetingiems Žemaičių bajorams.






















2019 m. rugsėjo 20 dieną, minint kunigo, rašytojo, literatūros istoriko ir kritiko, visuomenės veikėjo Juozo Tumo Vaižganto 150-ąsias gimimo metines, Kaune iškilmingai atidengtas paminklas greta Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios. Ši vieta besidomintiems Kauno istorija gerai žinoma – 1920-1933 metais jos rektoriumi ir buvo garbusis kunigas, „deimančiukų“ kiekviename sutiktame asmenyje ieškojęs, gerumą, atjautą, paguodos žodį dosniai dalijęs. Iškilmės prasidėjo Šv. mišiomis, kurias aukojo rektorius kunigas Kęstutis Rugevičius, prelatas prof. Vytautas Steponas Vaičiūnas, Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios gvardijonas dr. Saulius Paulius Bytautas.











