Renginiai

Lietuvos bajorų kraštų susivienijimas – Moksleivių darbų konkurso „Giminės Medis 2021 m.“ rėmėjas.

21 gruodžio, 2021

Sutemoms gaubiant dienas, žvilgsnius kreipkime į reiškinius, savo esme ir prasme skaidrinančius ne tik šiandieną, bet ir jungiančius praeitį.

Jau daugiau kaip 20 metų vyksta Kauno tautinės kultūros centro organizuojamas nuostabus moksleivių darbų konkursas „Giminės Medis“Kauno apskrities bajorų draugija, Lietuvos bajorų kraštų susivienijimas yra šio konkurso rėmėjai.

Kelerius metus konkursas organizuojamas internetinėje erdvėje, taip pat nuotoliniu būdu 2021 m. lapkričio 30 d. vyko konkurso apibendrinimas,  laureatų paskelbimas. Šiemet konkursui, skirtame Archyvų metams paminėti, gauta daugiausia moksleivių darbų – virš 170. Konkurso kategorijose – Giminės medisRelikvija ir fotografijaGiminės herbasŠeimos istorija paskelbti laureatų darbai, jiems išsiųstos padėkos, atminimo dovanos.

Pagal patvirtintą Lietuvos bajorų kraštų Susivienijimo susitarimą ir bendradarbiavimo sutartį su Kauno tautinės kultūros centru, išsamiausi, geriausiai atskleidę konkurso nuostatus jaunųjų dalyvių rašiniai, šiemet pirmą kartą bus publikuojami tęstiniame leidinyje „Lietuvos bajorų Metraštis. Laikas ir likimai. Nr. 2, 2022 m.“

Konkurso kūrybiniai darbai eksponuojami pagal nuorodą:

Kategorijos (Konkursų) Dalyvauk projekte „Giminės medis-2021“ Archyvas – Kauno tautinės kultūros centras (ktkc.lt)

Parengė Kristina Giedraitienė

Kauno apskrities bajorų draugijos Vadė